+359(882)559-939
Всички филтри
Цена
Вид монтаж
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Цвят
Димиране
Широчина
Диаметър
Дължина
Отстояние
Обща височина
Височина
В комплекта
ЦвятЧерен мат Височина50 cm Обща височина150 cm Диаметър (Ø)6 cm Вид фасунгаGU10
ЦвятЧерен Обща височина210 cm Диаметър (Ø)24 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)19W
ЦвятЗелен Обща височина40 cm Диаметър (Ø)50 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)34W
ЦвятЧерен Обща височина200 cm Диаметър (Ø)60 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)37W
ЦвятКафяв Височина33 cm Обща височина189 cm Диаметър (Ø)25 cm Вид фасунгаE27
ЦвятБронз Височина33 cm Обща височина189 cm Диаметър (Ø)25 cm Вид фасунгаE27
ЦвятБял Обща височина150 cm Диаметър (Ø)25 cm Вид фасунгаE27 Мощност (W)1xE27
ЦвятБял Обща височина150 cm Диаметър (Ø)30 cm Вид фасунгаE27 Мощност (W)1xE27
ЦвятКехлибар Обща височина150 cm Дължина60 cm Вид фасунгаE27 Мощност (W)3xE27
ЦвятКехлибар Височина21 cm Обща височина150 cm Диаметър (Ø)12 cm Вид фасунгаE27
ЦвятКехлибар Обща височина150 cm Диаметър (Ø)32 cm Вид фасунгаE27 Мощност (W)3xE27
ЦвятЗлатист Височина36 cm Обща височина150 cm Диаметър (Ø)26 cm Вид фасунгаE27
ЦвятЗлатист Височина24 cm Обща височина150 cm Диаметър (Ø)26 cm Вид фасунгаE27
ЦвятЗлатист Височина40 cm Обща височина150 cm Диаметър (Ø)23 cm Вид фасунгаE27
ЦвятБронз Височина37 cm Обща височина91 cm Диаметър (Ø)45 cm Вид фасунгаE14
ЦвятАнтично сребро Височина33 cm Обща височина143 cm Дължина81 cm Вид фасунгаG9
ЦвятАнтично сребро Височина41 cm Обща височина178 cm Диаметър (Ø)50 cm Вид фасунгаG9
ЦвятСив Височина40 cm Обща височина150 cm Диаметър (Ø)7 cm Вид фасунгаGU10
ЦвятЧерен Височина20 cm Обща височина140 cm Диаметър (Ø)17 cm Вид фасунгаE27
ФИЛТЪР
Цена
  • 0
  • 4115
Вид монтаж
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Цвят
Димиране
Широчина
Диаметър
Дължина
Отстояние
Обща височина
Височина
В комплекта