+359(882)559-939
Всички филтри
Цена
Вид монтаж
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Цвят
Димиране
Широчина
Диаметър
Дължина
Отстояние
Обща височина
Височина
В комплекта
ЦвятБял Обща височина136 cm Диаметър (Ø)35 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)22W
ЦвятБял Обща височина134 cm Диаметър (Ø)15 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)8W
ЦвятЧерен Височина16 cm Обща височина115 cm Дължина61 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятЧерен Обща височина160 cm Диаметър (Ø)16 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)16W
ЦвятЧерен Обща височина150 cm Диаметър (Ø)16 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)12W
ЦвятЧерен Обща височина140 cm Диаметър (Ø)16 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)8W
ЦвятЧерен Обща височина111 cm Диаметър (Ø)6 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)11W
ЦвятЧерен Обща височина185 cm Диаметър (Ø)6 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)9W
ЦвятЧерен Обща височина111 cm Дължина86 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)9W
ЦвятЧерен Обща височина160 cm Диаметър (Ø)6 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)6W
ЦвятЧерен Обща височина114 cm Дължина63 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)15W
ЦвятЧерен Обща височина134 cm Диаметър (Ø)16 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)8W
ЦвятЧерен Обща височина112 cm Дължина87 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)29W
ЦвятЧерен Обща височина112 cm Дължина68 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)22W
ЦвятЧерен Обща височина147 cm Диаметър (Ø)15 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)16W
ЦвятЧерен Обща височина127 cm Диаметър (Ø)15 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)8W
ЦвятМногоцветно Обща височина90 cm Диаметър (Ø)50 cm Вид фасунгаG9 Мощност (W)4xG9
ЦвятМногоцветно Обща височина90 cm Дължина87 cm Вид фасунгаG9 Мощност (W)4xG9
ЦвятМногоцветно Обща височина150 cm Широчина29 cm Вид фасунгаG9 Мощност (W)3xG9
ФИЛТЪР
Цена
  • 0
  • 4115
Вид монтаж
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Цвят
Димиране
Широчина
Диаметър
Дължина
Отстояние
Обща височина
Височина
В комплекта