+359(882)559-939
Всички филтри
Цена
Вид монтаж
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Цвят
Димиране
Широчина
Диаметър
Дължина
Отстояние
Обща височина
Височина
В комплекта
ЦвятЧерен мат Височина19.5 cm Обща височина200 cm Диаметър (Ø)21 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятЧерен мат Обща височина226 cm Дължина140 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)27W
ЦвятЗлатен мат Обща височина226 cm Дължина140 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)27W
ЦвятНатурален Височина60 cm Обща височина200 cm Диаметър (Ø)40 cm Мощност (W)1xE27
ЦвятНатурален Височина31 cm Обща височина200 cm Диаметър (Ø)40 cm Мощност (W)1xE27
ЦвятНатурален Височина23 cm Обща височина200 cm Диаметър (Ø)30 cm Мощност (W)1xE27
ЦвятНатурален Височина38 cm Обща височина200 cm Диаметър (Ø)60 cm Мощност (W)1xE27
ЦвятМногоцветно Обща височина200 cm Диаметър (Ø)38 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)18W
ЦвятПрозрачно Височина23 cm Обща височина200 cm Диаметър (Ø)20 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятШампанско Височина23 cm Обща височина200 cm Диаметър (Ø)20 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятОпушено Височина23 cm Обща височина200 cm Диаметър (Ø)20 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятЗлатен мат Обща височина230 cm Дължина67 cm Широчина66 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятЧерен мат Обща височина230 cm Дължина67 cm Широчина66 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятЗлатен мат Височина49 cm Обща височина170 cm Дължина40 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятЧерен мат Височина49 cm Обща височина170 cm Дължина40 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятЗлатен мат Височина40.5 cm Обща височина170 cm Дължина32 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятЧерен мат Височина40.5 cm Обща височина170 cm Дължина32 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятЗлатен мат Височина48.5 cm Обща височина150 cm Дължина101 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятЧерен Височина48.5 cm Обща височина150 cm Дължина101 cm Вид фасунгаLED модул
ФИЛТЪР
Цена
  • 0
  • 4115
Вид монтаж
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Цвят
Димиране
Широчина
Диаметър
Дължина
Отстояние
Обща височина
Височина
В комплекта