+359(882)559-939
Всички филтри
Цена
Помещение
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Материал1
Цвят
Производител
Димиране
Широчина
Диаметър
Дължина
Обща височина
Височина
В комплекта
ЦвятОпушено Височина16 cm Широчина25 cm Диаметър (Ø)25 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятОпушено Височина17 cm Диаметър (Ø)35 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)19W
ЦвятЧерен Височина29 cm Диаметър (Ø)30 cm Вид фасунгаE27 Мощност (W)1xE27
ЦвятЧерен Височина21.5 cm Диаметър (Ø)22 cm Вид фасунгаE27 Мощност (W)1xE27
ЦвятБял Височина25 cm Широчина30 cm Диаметър (Ø)30 cm Вид фасунгаE27
ЦвятБял Височина33 cm Широчина40 cm Диаметър (Ø)40 cm Вид фасунгаE27
ЦвятБял Височина14 cm Широчина35 cm Диаметър (Ø)35 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятБял Височина17 cm Широчина45 cm Диаметър (Ø)45 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятБял Височина20 cm Широчина55 cm Диаметър (Ø)55 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятМесинг Височина25 cm Дължина68.6 cm Широчина20 cm Вид фасунгаG9
ЦвятЧерен Височина25 cm Дължина68.6 cm Широчина20 cm Вид фасунгаG9
ЦвятБял Височина8 cm Широчина90 cm Диаметър (Ø)90 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятБял Височина4.4 cm Широчина90 cm Диаметър (Ø)90 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятБял Височина4.4 cm Широчина90 cm Диаметър (Ø)90 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятБял Височина4.4 cm Широчина90 cm Диаметър (Ø)90 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятБял Височина4.3 cm Широчина90 cm Диаметър (Ø)90 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятБял Височина4.3 cm Широчина90 cm Диаметър (Ø)90 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятБял Височина4.3 cm Широчина70 cm Диаметър (Ø)70 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятБял Височина4.3 cm Широчина70 cm Диаметър (Ø)70 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятБял Височина8 cm Широчина60 cm Диаметър (Ø)60 cm Вид фасунгаLED модул
ФИЛТЪР
Цена
  • 20
  • 1649
Помещение
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Материал (1)
Цвят
Производител
    Виж всички (16)
Димиране
Широчина
Диаметър
Дължина
Обща височина
Височина
В комплекта