+359(882)559-939
Всички филтри
Цена
Помещение1
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Материал
Цвят
Производител
Димиране
Широчина
Диаметър
Дължина
Отстояние
Обща височина
Височина
В комплекта
ЦвятНатурален Височина13.5 cm Дължина98 cm Широчина11 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятМесинг Височина6.5 cm Дължина50.5 cm Широчина38 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятМесинг Височина6 cm Диаметър (Ø)80 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)23W
ЦвятМесинг Височина6 cm Диаметър (Ø)66 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)20W
ЦвятЧерен Височина15 cm Диаметър (Ø)52 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)40W
ЦвятЧерен Височина8 cm Диаметър (Ø)50 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)38W
ЦвятБял Височина8 cm Диаметър (Ø)50 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)38W
ЦвятЧерен Височина27.5 cm Дължина38 cm Диаметър (Ø)25 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятАнтичен бронз Височина44 cm Диаметър (Ø)48 cm Вид фасунгаE14 Мощност (W)6xE14
ЦвятМесинг Височина20 cm Диаметър (Ø)54 cm Мощност (W)6xE27 Входящо напрежение (V)230V
ЦвятЧерен Височина20 cm Диаметър (Ø)54 cm Мощност (W)6xE27 Входящо напрежение (V)230V
ЦвятМесинг Височина18.5 cm Диаметър (Ø)40 cm Мощност (W)4xE27 Входящо напрежение (V)230V
ЦвятМесинг Височина18.5 cm Диаметър (Ø)40 cm Мощност (W)4xE27 Входящо напрежение (V)230V
ЦвятЧерен Височина18.5 cm Диаметър (Ø)40 cm Мощност (W)4xE27 Входящо напрежение (V)230V
ЦвятЧерен Височина3.5 cm Диаметър (Ø)40 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)25W
ЦвятЧерен Височина3.5 cm Диаметър (Ø)60 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)35W
ЦвятМесинг Височина3.5 cm Диаметър (Ø)60 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)37W
ЦвятЗлато Височина25 cm Диаметър (Ø)45 cm Вид фасунгаE14 Мощност (W)6xE14
ЦвятЗлато Височина20 cm Диаметър (Ø)60 cm Вид фасунгаG9 Мощност (W)12xG9
ЦвятЧерен Височина20 cm Диаметър (Ø)60 cm Вид фасунгаG9 Мощност (W)12xG9
ФИЛТЪР
Цена
  • 15
  • 1716
Помещение (1)
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Материал
Цвят
Производител
    Виж всички (16)
Димиране
Широчина
Диаметър
Дължина
Отстояние
Обща височина
Височина
В комплекта