+359(882)559-939
Всички филтри
Цена
Помещение1
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Материал
Цвят
Производител
Димиране
Широчина
Диаметър
Дължина
Отстояние
Обща височина
Височина
В комплекта
ЦвятЧерен Височина14 cm Диаметър (Ø)60 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)28W
ЦвятОпушено Височина21 cm Диаметър (Ø)57 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)40W
ЦвятМесинг Височина10 cm Диаметър (Ø)5.6 cm Вид фасунгаGU10 Мощност (W)1xGU10
ЦвятОпушено Височина22 cm Диаметър (Ø)31.5 cm Мощност (W)1xE27 Входящо напрежение (V)220V
ЦвятБял мат Височина22 cm Диаметър (Ø)31.5 cm Мощност (W)1xE27 Входящо напрежение (V)220V
ЦвятЗлатист Височина30 cm Диаметър (Ø)35 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)18W
ЦвятЧерен Височина7 cm Диаметър (Ø)40.5 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)27W
ЦвятЧерен мат Височина5.4 cm Дължина57.6 cm Широчина49.5 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятБял мат Височина5.4 cm Дължина57.6 cm Широчина49.5 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятЧерен мат Височина5.4 cm Дължина55.5 cm Широчина55.5 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятБял мат Височина5.4 cm Дължина55.5 cm Широчина55.5 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятОпушено Височина22 cm Дължина28 cm Диаметър (Ø)12 cm Вид фасунгаG9
ЦвятЗлато/Черен Височина7.8 cm Диаметър (Ø)50 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)36W
ЦвятСребристо Височина22 cm Дължина43.5 cm Вид фасунгаE14 Мощност (W)2xE14
ЦвятБял мат Височина4.8 cm Диаметър (Ø)38 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)40W
ЦвятЗлатен мат Височина5.5 cm Дължина46 cm Широчина63 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятПясъчно черно Височина5.5 cm Дължина46 cm Широчина63 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятПясъчно бяло Височина5.5 cm Дължина46 cm Широчина63 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятЗлатен мат Височина5.5 cm Дължина66.5 cm Широчина38 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятПясъчно черно Височина5.5 cm Дължина66.5 cm Широчина38 cm Вид фасунгаLED модул
ФИЛТЪР
Цена
  • 24
  • 1416
Помещение (1)
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Материал
Цвят
Производител
    Виж всички (16)
Димиране
Широчина
Диаметър
Дължина
Отстояние
Обща височина
Височина
В комплекта