+359(882)559-939
Всички филтри
Цена
Помещение
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Материал1
Цвят
Производител
Диаметър
Дължина
Отстояние
Височина
В комплекта
ЦвятБял Височина30 cm Дължина4.5 cm Отстояние7 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятДраскан алуминий Височина30 cm Дължина4.5 cm Отстояние7 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятОранжев Височина30 cm Дължина4.5 cm Отстояние7 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятМед Височина30 cm Дължина4.5 cm Отстояние7 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятМесинг Височина5.5 cm Дължина75 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)13W
ЦвятМесинг Височина5.5 cm Дължина115 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)16W
ЦвятМесинг Височина30 cm Дължина4.5 cm Отстояние7 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятСив Височина30 cm Дължина4.5 cm Отстояние7 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятСин Височина30 cm Дължина4.5 cm Отстояние7 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятЧерен Височина5.5 cm Дължина75 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)13W
ЦвятЧерен Височина5.5 cm Дължина115 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)16W
ЦвятЧерен Височина30 cm Дължина4.5 cm Отстояние7 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятБял Височина12 cm Дължина18 cm Отстояние14 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятЧерен Височина70 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)12W Цветна температура (K)2700K (топла светлина)
ЦвятЧерен Височина70 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)12W Цветна температура (K)4000K (неутрална бяла светлина)
ЦвятЧерен Височина7 cm Дължина124 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)19W
ЦвятЧерен Височина124 cm Вид фасунгаLED модул Мощност (W)19W Цветна температура (K)4000K (неутрална бяла светлина)
ЦвятЧерен Височина12 cm Дължина18 cm Отстояние14 cm Вид фасунгаLED модул
ЦвятБял Диаметър (Ø)20 cm Отстояние21 cm Вид фасунгаE27 Мощност (W)1xE27
ЦвятБял Диаметър (Ø)10 cm Отстояние12 cm Вид фасунгаG9 Мощност (W)1xG9
ФИЛТЪР
Цена
  • 75
  • 305
Помещение
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Материал (1)
Цвят
Производител
    Виж всички (18)
Диаметър
Дължина
Отстояние
Височина
В комплекта