+359(882)559-939
Всички филтри
Цена
Вид монтаж
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Материал
Цвят
Димиране
Широчина
Диаметър
Дължина
Отстояние
Обща височина
Височина
В комплекта
ЦвятСлонова кост Височина19 cm Дължина8.5 cm Отстояние17.5 cm Вид фасунгаE14
ЦвятЧерен Височина19 cm Дължина26 cm Отстояние14.5 cm Вид фасунгаE14
ЦвятПатинирано злато Височина19 cm Дължина26 cm Отстояние14.5 cm Вид фасунгаE14
ЦвятСлонова кост Височина19 cm Дължина26 cm Отстояние14.5 cm Вид фасунгаE14
ЦвятПатинирано злато Височина27 cm Дължина8.5 cm Отстояние17.5 cm Вид фасунгаE14
ЦвятСлонова кост Височина27 cm Дължина8.5 cm Отстояние17.5 cm Вид фасунгаE14
ЦвятПатинирано злато Височина27.5 cm Дължина25 cm Отстояние12.5 cm Вид фасунгаE14
ЦвятСлонова кост Височина27.5 cm Дължина25 cm Отстояние12.5 cm Вид фасунгаE14
ЦвятЧерен Височина26 cm Дължина26 cm Отстояние13 cm Мощност (W)1 x E27
ЦвятЗлато Височина26 cm Дължина26 cm Отстояние13 cm Мощност (W)1 x E27
ЦвятМатиран месинг Височина13.5 cm Дължина19 cm Отстояние20 cm Вид фасунгаE14
ЦвятЧерен Височина13.5 cm Дължина19 cm Отстояние20 cm Вид фасунгаE14
ЦвятЗлато Височина13.5 cm Дължина19 cm Отстояние20 cm Вид фасунгаE14
ЦвятБронз Височина13.5 cm Дължина19 cm Отстояние20 cm Вид фасунгаE14
ЦвятПолиран месинг Височина13.5 cm Дължина19 cm Отстояние20 cm Вид фасунгаE14
ЦвятПолиран хром Височина13.5 cm Дължина19 cm Отстояние20 cm Вид фасунгаE14
ЦвятМатиран месинг Височина13.5 cm Дължина36 cm Отстояние20 cm Вид фасунгаE14
ЦвятЧерен Височина13.5 cm Дължина36 cm Отстояние20 cm Вид фасунгаE14
ЦвятЗлато Височина13.5 cm Дължина36 cm Отстояние20 cm Вид фасунгаE14
ЦвятБронз Височина13.5 cm Дължина36 cm Отстояние20 cm Вид фасунгаE14
ФИЛТЪР
Цена
  • 0
  • 805
Вид монтаж
Брои светлоизточници
Вид фасунга
Степен на защита (IP)
Материал
Цвят
Димиране
Широчина
Диаметър
Дължина
Отстояние
Обща височина
Височина
В комплекта